Сьогодні, 20 листопада, завершилася третя Школа особистісного зростання для студентів львівських закладів вищої освіти. Тривала вона з 15 по 20 листопада 2020 року у м. Яремче. Унікальність проекту полягає в тому, що він поєднує духовність, психологію та світоглядні науки. Впродовж цих днів студенти мали можливість почути надзвичайно різні і водночас дуже потрібні теми серед яких:

  • «Адаме, де ти?» – о. В’ячеслав Окунь (ТІ);
  • «Мрія про успіх. Як ми творимо середовище і як середовище «робить» нас» – с. Андрея Якимець;
  • «Самооцінка в духовному житті» – ієр. Сава Масник (Sava Masnyk)
  • Про внутрішнього критика, який є завжди з нами, про перешкоди на шляху до досягнення цілей і перфекціонізм, а також про інші захисні стратегії, які ми обираємо та а такий спосіб втрачаємо себе – Марія Тракало.
  • З отцем Юрієм Остапюком (Юрко Остапюк) рефлексували над уривками з Нового Завіту, а саме дорогою до Емаусу, розглянули всебічно притчу про блудного сина, під час тиші роздумували над етикою серця.

Також кожен з учасників мав можливість на індивідуальну працю з духівником та психотерапевтом. Впродовж цих днів студентська молодь вчилися віднаходити свої бажання цілі, плекати власну самооцінку і позбуватися шаблонних способів мислення. Наступна Школа особистісного зростання планується наприкінці лютого.