Вчора, 13 грудня 2015 року, студентський християнський театр «САД» представив у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра й Павла виставу «Добрий пастир», присвячену 150-й річниці від дня народження Митрополита Андрея Шептицького.
«Мабуть, неможливо розповісти про життя Митрополита Андрея за одну годину, але у цій виставі ми спробували показати основні події з його життя, показати велич цієї людини та й просто зацікавити глядачів цією постаттю», – діляться молоді актори.
Весь колектив студентського театру «САД» щиро дякує всім глядачам та добродійникам, які їх підтримують. Зокрема, під час виступу було зібрано добровільну пожертву у розмірі 2136 гривень. Усі ці кошти будуть спрямовані на цьогорічну поїздку театру «САД» східними теренами України із Різдвяною містерією.
Нагадаємо, студентський театр «САД» діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ від жовтня 2014 року. До колективу належать близько 30 студентів та випускників різних вишів Львова та з різних куточків України.
За плечима молодих акторів вже чимало виступів у школах-інтернатах, сиротинцях, храмах та вишах Львова, шпиталях. А минулого року у час Різдва «САД» мандрував із програмою «Від Романа до Йордана» східними та центральними містами України. Зокрема, молодь побувала у Києві, Дніпропетровську, Чернігові, Запоріжжі, Фастові, Ірпіні, Дніпродзерджинську, Ніжині, Прилуках. Як уже зазначали, цього року актори знову планують виступити з виставами на сході нашої держави.
Джерело: Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ {gallery=CSK/2015/12-14/}