З ініціативи Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ з 9 по 20 серпня проходитиме “Школа лідерства” на базі відпочинку НУ “Львівська Політехніка”, що у с. Коблево, Миколаївської області.
Супроводжує молодь у цій мандрівці студентський капелан отець-диякон Ігор Хомічак. Перед учасниками стоятиме завдання навчитися основ лідерства, роботи в команді, планування, вирішення конфліктів та ін.
Цього року лекції “Школи лідерства” веде талановитий практикант ЦСК – Марія Тракало.