23 червня у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулося свято урочистого випуску лікарів та провізорів-2017.

Голова Центру студентського капеланства, капелан ЛНМУ імені Данила Галицького о. Юрко Остапюк разом з медичним капеланом о. Сергієм Білоконем привітали випускників з закінченням навчання та побажали їм наснаги у цьому нелегкому служінні ближньому, завжди бачити людину та не боятись пацієнта, давати надію навіть в безнадійних випадках та любити своє покликання. І при цьому не забувати бути щасливими. Випускники дали урочисту клятву Гіппократа, пообіцяли бути хорошими лікарями та провізорами. На завершення, вже традиційно, випускників окропили свяченою водою та благословили на сумлінну працю.

Капеланство.info