23 червня у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулося свято урочистого випуску лікарів та провізорів-2017.
Голова Центру студентського капеланства, капелан ЛНМУ імені Данила Галицького о. Юрко Остапюк разом з медичним капеланом о. Сергієм Білоконем привітали випускників з закінченням навчання та побажали їм наснаги у цьому нелегкому служінні ближньому, завжди бачити людину та не боятись пацієнта, давати надію навіть в безнадійних випадках та любити своє покликання. І при цьому не забувати бути щасливими. Випускники дали урочисту клятву Гіппократа, пообіцяли бути хорошими лікарями та провізорами. На завершення, вже традиційно, випускників окропили свяченою водою та благословили на сумлінну працю.