18 грудня 2014 року, капелани та студенти дарували подарунки на передодні Миколая  безхатчинкам у м. Львові, про це повідомляє інформаційний портал http://zaxid.net/.

помічники святого Миколая намотували кілометри вечірнім центром Львова, аби передати дарунок кожному безпритульному особисто в руки.

Так студентське капеланство кількох вузів міста, що діє вже вісім років, підготувало від Миколая свої пакуночки безпритульним людям. Дарували мило, зубні щітки, гелі для душу, шампунь, солодощі і молитву до Угодника. Таких дарунків – два десятки. 

Першій дарунок пощастило отримати Оксані Ґейбі, яка просить милостиню біля гарнізонного храму. Цій жінці сорок дев’ять. Ночує вона у притулку для безхатченків.

Однак пані Оксана розповіла, що навіть на Кирилівську торік до неї приходив Миколай, а цьогоріч пригадалося дитинство: «Мама подарувала якось підколінники білі, гарні, зав’язала мені бантики колись. Під ялиночку батько поклав мені шоколадку. Таке було. А зараз батьків вже немає в живих».

Пощастило і 54-річному Богдану Мартину, який жебракує біля храму святого Андрія. Чоловік розповів, що не отримував дарунка від Угодника вже років двадцять чи тридцять.

«Я дуже вдячний, що у нас такі люди є, що про нас піклуються, про бездомних. У мене недавно, буквально місяць тому, хата згоріла. Брата похоронив. Ну, Бог керує по-своєму».

Цього вечора молодь обдаровувала безхатченків і обіймами.