З 9 до 11 квітня студенти Центру Студентського Капеланства мали можливість духовно відновитися та відпочити на реколекціях, які відбулись у Рудно на території Львівської духовної семінарії Святого Духа. Організатор духовного відпочинку – студентський капелан отець Роман Довгань.

Реколектантом був о. Степан Мишковський, соліст і ритм-гітарист християнського музичного гурту «PopryVse», Голова Комісії у справах молоді ЛА УГКЦ (2018-2021 рр.) та священнослужитель у храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ (Львів). Отець Степан висвітлив тему “Просто бути”. Роздуми були зосереджені на тому, що нам заважає іти і провідувати Христа, а також на тому, що нам потрібно для цього.

Також на цьогорічних великопосних реколекціях була молитва тиші і роздуми над уривками зі Святого Письма. Студенти мали можливість відпочити як духовно, так і фізично, присвятивши час роздумам, молитві, співу, прогулянкам лісом, волейболу, смачному кавуванню та спілкуванню.

Молодь мала нагоду розважати над двома заповідями любові, зокрема особливу увагу реколектант закцентував на першій заповіді і розкрив для нас усі її особливі аспекти: серце як емоції та пристрасті, душа як дух, помисли як розум, сила як тіло, про які потрібно дбати, також про те, що лише пізнавши Бога ми зможемо полюбити. Крім цього, розважали над другою заповіддю і про те, що важливо розвивати як любов до себе, так і до ближніх.