З 22 по 24 січня 2019 за сприяння Союзу Українок Америки в місті Яремче відбувався зимовий відпочинок сімей з прифронтових міст Красногорівки та Торецька. Вже третій рік поспіль Волонтерський простір DoBro, який діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ у місті Львові, організовує такий відпочинок для сімей з прифронтових міст, в яких проводить щоквартальні табори для дітей.

 В програмі відпочинку були не лише розваги, майстер-класи, екскурсії та ігри, а й психологічні лекції та тренінги. Протягом трьох днів батьки зустрілися з тренером Анною Замостною, з якою поговорили про базові емоції дітей та особливості виховання дітей-підлітків, а також на Skype-конференції поспілкувалися з Олександром Гальчинським –  військовим офіцером та психотерапевтом з Ізраїля, який сам родом з Львівщини. З ним розмовляли про дитячі межі відповідальності та їх самостійність, а також про внутрішній стержень сили у часі війни.

З підлітками працювала Марія Тракало – головний координатор «Молодіжної школи лідерства», зустрічі якої з жовтня 2018 року відбуваються в місті Костянтинівка Донецької області. Одна з лекцій була на тему: «Мрії та їх вбивці», а на другій поговорили про людей, які свого часу змінили історію та написали листи від «успішного себе через 10 років» до «себе нинішнього».

Наймолодші робили цікаві майстер-класи та насолоджувалися безтурботним дитинством. Опісля всіх занять відбувалися спільні походи в місто, до ялинки, водоспаду та вольєрного господарства, катання на санчатах та снігові бої. Вечорами всі разом колядували під гітару та ділилися враженнями прожитого дня за чашкою карпатського чаю.

Відпочинок був особливим також завдяки участі у Божественній літургії з поясненням та коментарями від отця Юрія Остапюка (Голови ЦСК) та отця Віталія Кестера (м. Костянтинівка).

Участь у цьому зимовому таборі взяли 20 дітей і 18 дорослих.

Висловлюємо щиру подяку Союзу Українок Америки за сприяння у проведені відпочинкового табору, а також всім, хто підтримував нас молитвою, та команді волонтерів!