11 грудня, в рамках студентського дня у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла до молоді Львова завітав ієрей Василь Рудейко, доктор літургійного богослов’я, віце-ректор Українського Католицького Університету.
Тема зустрічі: “Майдан гідності? Ну і що?”
“Майдан Гідності став культурним майданом та кожен зміг пережити на майдані церкву як живу спільноту. Після майдану кожен зміг знайти Бога там, де думав, що Його немає. Майдан це місце, де двоє закохалися та освідчилися в любові і про це потрібно свідчити весь час та не забувати. Досягненням майдану гідності є те, що кожен зрозумів, що немає великого і малого зла. В Святому письмі показано, як відійти від зла і завданням кожного з нас є не допустити малого зла, яке може перерости в велике”, – сказав до присутніх душпастир. Отець Василь підкреслив: “Відповіддю на запитання “Майдан гідності? Ну і що?” мають бути наші дрібні вчинки та дії, які складають ікону нашої гідгості”.