30 березня відбулася перша зустріч блоку “Точка дотику”. Викладачі різних навчальних закладів Львова та Голова Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ о. Юрко Остапюк розмірковували над темою співвідповідальності у вихованні молоді.
Всі присутні на зустрічі ділились досвідом як духовної так і освітньої праці зі студентами та шукали цю спільну точку дотику до свідомості молодих осіб. На кожну наступну зустріч запрошуватимуться доповідачі, що розглядатимуть різні аспекти виховання молоді. Тому кожен зможе почерпнути чогось нового. Ласкаво запрошуємо викладачів до співпраці!
Дані зустрічі відбуватимуться кожного останнього четверга місяця о 19:00 год. у Гарнізонному храмі.
Стежте за анонсами!