Минулими вихідними, з 5 по 7 лютого, відбувся черговий табір для учасників англомовного клубу, який діє при Центрі Студентського Капеланства.
Подія відбувалася в реколекційному центрі Самбірсько-Дрогобицької єпархії, в смт. Стрілки.
Учасники табору впродовж трьох днів відвідували різноманітні заняття та ігри, які відбувалися виключно англійською мовою. Це дозволило створити середовище для вдосконалення рівня англійської за короткий проміжок часу.
Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ {gallery=CSK/2016/02-10/}