З 5 по 7 березня голова Центру студентського капеланства отець Юрій Остапюк та волонтери Роман Дмитрів і Наталя Медведєва відкривали нові перспективи праці з дітьми на сході України.

5 березня волонтери разом з військовим капеланом отцем Віталієм Кестером – парохом Храму св. Миколая у м. Костантинівка, побували на новоствореній парафії в м. Торецьк, буквально дослідили майбутнє місце праці з дітьми та молоддю.

6 березня учасників простору приймав Мирноград на чолі з отцем Іваном Василенком, протопресвітером Краматорського деканату, парохом храму свв. апп. Петра й Павла. Поговорили про поле праці в цьому місті. Далі було знайомство з Новодонецьком та парохом храму Преображення ГНІХ отцем Степаном Попадюком. Третьою точкою відвідин було Добропілля.

Окрім цього волонтери у Костянтинівці провели організаційну зустріч з начальником освіти пані Олею БарабашРезультатом перемовин стало спільне селфі та план співпраці під час великодніх свят та літніх канікул. У цьому плані передбачено створення волонтерської платформи для місцевої молоді, що є великим прогресом у творенні України на східних теренах, а також надзвичайною радістю для самих волонтерів.

Кордони значно розширились, тому кожна нова точка праці потребуватиме креативних студентів, і не тільки. Якщо у вас є бажання творити Україну власними зусиллями, то завжди чекаємо на вас у студентському Храмі Блаженного Священномученика Олексія Зарицького (вул. Лукаша, 3а), а також у соціальних мережах Facebook (сторінка ЦСК s DoBro) та Instagram, де ви зможете знайти основну інформацію про діяльність волонтерського простору.

DoBro діє!