23 жовтня 2017 року розпочався табір для дітей при Храмі Св. Миколая у м. Костянтинівка, Донецької області, під назвою Великого бажайте“.

Табір здійснюється під керівництвом волонтерського простору DoBro, що діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ. Сьогодні, у перший день, відбулося знайомство з дітлахами, яких прийшло чимало, а також у програмі були: літургійні співи, катихизація та лекція про дитинство Патріарха Йосипа Сліпого, нові банси та інтелектуальні ігри, а ще велика гра під осіннім сонечком. 

Табір проходитиме з 23 по 27 жовтня з 09:00 до 15:00 год. Початок на території Храму Св. Миколая за адресою вул. Мелітопольська, 24, та продовження у Центрі дитячої та юнацької творчості за адресою Проспект Ломоносова, 150. На усіх учасників чекає насичена програма ігор, майстер-класів, екскурсій та інтерактивного творчого навчання. Волонтерський простір DoBro запрошує малечу на забавки!

Дякуємо всім жертводавцям та добрим друзям проекту DoBro за матеріальну та молитовну підтримку. На цьому таборі, як ніколи, Ваша допомога творить справжнє диво.

Капеланство.info