16 червня відбулася подячна проща викладачів з різних університетів, а саме: Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету імені Івана Франка та Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Загалом у прощі взяло участь 58 викладачів.

Розпочалася проща, як годиться, з молитви в автобусі, яку провадив о. Богдан Кулик – капелан Національного лісотехнічного університету в одному автобусі, а в іншому – о. Ігор Хомічак – капелан медичного університету ім. Д. Галицького. Опісля, коли усі приїхали до Жовкви, була проведена цікава екскурсія містом, із дуже неординарним гідом.

Після чого усі пішли на смачний обід, а тоді вирушили до монастиря ЧСВВ у Крехів. Там усі охочі мали можливість помолитися подячну Божественну літургію за прожитий рік, у своїх особистих наміреннях та приступити до Святої Тайни Покаяння.
По закінченні літургії усі прочани вирушили до чудотворного джерела, де о. Богдан разом з о. Ігорем освятили воду, медальйончики, образки та інші речі, які прочани собі придбали.

На закінчення прощі відбулося помазання освяченим миром із Святої землі. Щиро дякуємо усім за гарну мандрівку!