Нещодавно, 27 серпня 2015 року, добіг до свого завершення молодіжний християнсько-патріотичний табір «Канікули з Богом», який відбувався у смт. Славське, а саме на базі «Політехнік-2» Національного університету «Львівська політехніка».
Починаючи з 18 серпня, на учасників табору чекало немало захопливих подій та занять. Вони разом навчались та відвідували цікаві місця Прикарпаття, влаштовували патріотичні вечори біля ватри, спортивні турніри, разом танцювали банси, молились та роздумували на духовні теми. Весь цей час поруч із студентами були капелани та семінаристи – о. Роман Довгань, Ігор Хомічак та Віталій Горін, які створили таку атмосферу, завдяки якій усі здружились, чудово відпочили та духовно збагатились.
Джерело: Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ {gallery=CSK/2015/8-31/}