Під керівництвом волонтерського простору DoBro завершився табір для дітей у м. Красногорівка, Донецької області. 

Весь тиждень малеча бажала великого разом з Патріархом Йосипом Сліпим. З викликами і страхами боролися і діти, і волонтери, адже це перший табір в умовах “невизначеної війни”. Приємно вразила відкритість населення та керівництва музичної школи, зокрема директора Інни Верцанової та вчителя красногорівської школи №4 Анни Безкурської.

Самим волонтерам не віриться, що закінчився останній день таборування на Донеччині. Як зазвичай, він був насичений святом. Діти згадували все вивчене та отримували подарунки за свої старання. На завершення аніматори провели для малюків майстер-клас з планування часу. Після святкового обіду відбулося безліч “обнімашок”.

Зараз наші волонтери вже в Костянтинівці. Прожитий тиждень на реальній передовій і 25 неймовірних дітей, що не боялися приходити на табір, залишаться незабутнім досвідом в житті кожного з наших добрят.

Величезна подяка сім’ї Сергія та Христини Терлецьких, під опікою яких волонтери були в теплі та затишку. Також щиро дякуємо усім жертводавцям та друзям нашого проекту за фінансову та молитовну підтримку праці з дітьми на лінії фронту.

DoBro діє!

Капеланство.info{gallery=CSK/2017/11-03/}