У гуртожитках Національного лісотехнічного університету відновилися богословські зустрічі. Цього тижня, у середу, 21 лютого,молодь мала гарну нагоду пороздумувати про сенс і значення Різдва та Великого посту як дорогу до Воскресіння!

На зустрічі із отцем-дияконом Мар’яном Мисяковським молодь обговорювала цікаві деталі, які й утворюють Великий піст. Наприклад, чому піст триває саме 40 днів, чому так важливо відмовитись на цей час від чогось дуже важливого для себе тощо.

Особливу увагу на зустрічі отець звернув на свято Стрітення. Студенти зрозуміли його сакраментальне значення та історичну суть.

Окрім того, слід підмітити, що молодь ставила важливі для себе запитання, аби зрозуміти, яким ж повинен бути їхній індивідуальний піст.

“Хто їсть, хай не зневажає того, хто не їсть. … «Отже, коли ви їсте, коли п’єте чи щось інше робите, усе робіть на славу Божу» (1 Коринтянам 10:31) – саме такий був основний лейтмотив порад студентам стосовно дотримання посту.

Вже з березня розпочнеться активне навчання, тому капелани радо вітатимуть на зустрічах усіх, хто бажатиме цікавої дискусії, або “живих” відповідей.

Запрошуємо на “Вечірні посиденьки” у гуртожиток №4 НЛЛУ щопонеділка об 19.00