У четвер, 22 жовтня, відбулася 3-тя зустріч СТУДДНЯ, курсу «Сучасна духовність». Запрошеною лекторкою була с. Теодора Шулак, яка належить до Згромадження Сестер Місіонерок Найсвятішого Ізбавителя, а з 2013 року виконує уряд Провінційної настоятельки в Україні.

Темою бесіди було “Зустріч із собою справжнім”. Розглядали питання, що є найглибшим стражданням людини, сліпі та відкриті зони в спілкуванні, та речі, які варто усвідомити, серед яких: робити вибір і не жити по-автомату, почати себе любити та ставати щораз свідомішими. Це можна зробити за допомогою: усвідомлення своїх емоцій, почуттів та реакцій; дозволу собі їх відчувати і не боятися себе в них; визнання свого безсилля і необхідності Бога та представлення своїх відчуттів Йому.


Пригадуємо, що зустрічі СТУДДНЯ відбуваються, щочетрверга, після Літургії о 18:00 год. у конференц-залі (вул. Міцкевича, 5) з дотриманням карантинних вимог і обмеженням у кількості присутніх (не більше 20-ти учасників). Усіх присутніх просимо дбати про безпеку власну та інших!