З 2 по 5 січня 2019 року у Львові триватиме зимовий навчально-відпочинковий табір для підлітків з Донбасу та центральних регіонів України, які беруть участь у новому проекті волонтерського простору DoBro.

 2 січня підлітки з Костянтинівки, Добропілля, Кропивницького і Червоновершки приїхали до Львова, щоби протягом кількох наступних днів відкривати для себе Різдвяні традиції Галичини та спільно вчитися налагоджувати командну взаємодію.

Загальна тема цьогорічного модулю: “Комунікація і взаємодія”. Кожен день поділений на дві частини, тому учасники і навчаються, і відпочивають. Першого дня у школу завітала гостя з Пласту (національна скаутська організація України) – Іра Гірна, реставратор культурних пам’яток, яка розповіла молоді про історію та традиції Пласту.

Також ввечері відбулася спільна молитва з сестрою Катериною Молочій (згромадження сестер-редемптористок), яка познайомила учасників з християнською медитацією та вмінням контактувати з собою.

В програмі модулю відбудуться заняття про комунікацію та взаємодію від Іванни Фрищин (студентка УКУ, напрям: психологія); блок українознавства від п. Олі Литвин (викладач УКУ, кафедра мови і культури); лекція від Анастасії Гій (тренер по командотворенню, координатор багатьох волонтерських програм у Львові та Україні, в минулому керівник благодійної організації “Фонд “Разом для молоді”); молитва ТЕЗЕ, на яку завітає Хор Taize – Lviv; вечірня бесіда-підсумки з отцем Юрієм Остапюком (капелан ЦСК ЛА УГКЦ, засновник ВП DoBro та цієї школи).

Відпочинкова програма включає різноманітні активності, ігри, екскурсії, виставу, боулінг та вечірні посиденьки за чаєм та печивом.

Щиро дякуємо друзям-жертводавцям за сприяння у проведенні табору!