Сьогодні, 5 листопада 2015 року, відбудеться відкриття другого сезону чемпіонату з міні-футболу серед сиріт «КОПА». Розпочнеться захід о 14.00 год. у футзалі, що на території заводу “Електрон” (вул. Шевченка 313, Львів-Рясне).

У програмі – офіційна частина та перші матчі турніру:

“Нестримні” – “Форвард”
“Довіра” –  ”Леви”

Загалом у чемпіонаті змагатимуться такі команди:

Команда 1 – “Нестримні”, Львівська загальноосвітня школа-інтернат №2;
Команда 2 – “Форвард”, Винниківська санаторна школа-інтернат;
Команда 3 – “Довіра”, Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів “Довіра”;
Команда 4 – “Леви”, Дитячий будинок “Добре серце”;
Команда 5 – “Мрія”, Навчально-реабілітаційний центр “Мрія”;
Команда 6 – “Сила”, Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №104

Щиро усіх запрошуємо!

 

Джерело: Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ