8 березня 2018 року на кухні “Казанка” своєю кулінарною майстерністю ділився голова місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, о. Роман Прокопець.

Одна справа організувати кулінарний гурток “Казанок”, а зовсім інша – випробувати себе в ролі шеф-кухаря. Учасниками кулінарного гуртка були Павло, вихованець НРЦ “Мрія”, та Мар’янка – НРЦ Святого Миколая. Разом вони готували страву “Лосось під овочевим соусом з любов’ю”.

Дітвора під пильним оком о. Романа виконувала усі процеси приготування страви. Разом експериментували  та долучалися до творення рецепту. Окрім приготування, шеф-кухар показав, як можна цікаво оформити страву для подачі на стіл.

Павло і Мар’янка були зачаровані процесом, а ще більше були здивовані, коли скуштували страву. Риба вийшла дуже смачна і ніжна.

О. Роман Прокопець: 

“Мені дуже сподобалось! Коли перебуваєш з дітьми – це завжди круто, щось нове повчальне. Любіть, радійте і прагніть позитивних мрій – Тоді у Вас усе буде добре, саме цього ми хочемо найбільше.”

Кожен з Вас може долучитися до творення кулінарної феєрії, необхідно лише зателефонувати за номером 0972953606 – о. Роман Прокопець, або координатору проекту у закладі – 0671866217 – Наталя.