У вівторок, 16 грудня, о 17:15 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбудеться подячна молитва до святого Миколая спільно з дітьми-сиротами та Свята Літургія о 18:00 год.

Ласкаво запрошуємо усіх хто долучився подарунками та працею до організації свята Миколая для сиріт до спільної молитви з дітьми.