Сьогодні, о 17:15 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбудеться молитва до святого Миколая спільно з потребуючими сім’ями. Зокрема, відбудеться знайомство з дітьми, яким доброчинці готували подарунки на Миколая. Зустріч відбудеться о 18:00 год. у СЗШ №62 (вул.Театральна, 15), де волонтери ставитимуть виставу “Подарунок Святому Миколаю”.
Ласкаво запрошуємо усіх доброчинців, які готували подарунки для дітей-сиріт на спільну молитву та знайомство з дітлахами!