22 березня 2018 року на полях Концерн Електрон, вул. Шевченка, 313, пройшло жеребкування. Також гравці забили перші голи в чемпіонаті з міні-футболу “КОПА”, сезон – 2018.

Читайте також: Краковецькі “Акули” зіграли футбольний чемпіонат “КОПА”

Спортивний відділ місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ вчетверте проводить чемпіонат “КОПА” серед шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів та дитячих будинків. Цього року чемпіонат триватиме з березня по травень і пройде у два кола. Участь у ньому беруть хлопці та дівчата п’яти команд Львова та областей, остання з яких – новачок:

ФК Акули – Краковецька спеціальна школа-інтернат;
ФК Мрія – Навчально-реабілітаційний центр “Мрія”;
ФК Леви – Дитячий будинок “Добре Серце”, Новий Милятин;
ФК Скоб – Лівчиська спеціальна ЗОШ-інтернат;
ФК Фортуна – Районний дитячий будинок “Рідний дім” Золочівської районної ради.

На початку футбольного свята капітани команд тягнули жереб для визначення порядкового номеру футбольних команд. І за результатами жеребкування на полях зіграли два турніри, тобто чотири матчі. Перший свисток, який розпочав чемпіонат, пролунав для ФК “Акули” і ФК “Леви”. Хлопці боролись за м’яч зі всіх сил, кожен намагався забити для свої команди переможний гол.

Матч закінчився з рахунком 1:8 на користь ФК “Леви”, таким чином команда отримує перші 3 очки в турнірну таблицю. Також в боротьбі зійшлися команди:

ФК “Скоб” : ФК “Фортуна” – 6:1
ФК “Фортуна” : ФК “Мрія” – 3:9
ФК “Скоб” : ФК “Акули” – 4:1

Учасники щасливі, оскільки кожного тижня у четвер вони мають гарну нагоду випробувати свої сили у футболі, забивати омріяні голи, командою представити свій навчальний заклад.

Але найприємніше, коли за них вболівають і вірять в них. Тож дякуємо молоді з волонтерського простору “DoBro“, за активну підтримку ФК “Акули”.

Наступні матчі відбудуться 29 березня 2018 року.

Закликаємо усіх підтримувати дітвору, це надає їм впевненості і бажання гри!

Медіа-Центр ЦОС