У Домі Милосердя святого Миколая 9 – 13 серпня діти віком 11-15 років весело та з користю проводили своє активне літо. В часі табору діти мали змогу збагатитись духовно та фізично, відновитись перед новим навчальним роком.

Капелани місії “Центр Опіки Сиріт” разом з волонтерами руху “Руки Допомоги” організували цікаву та насичену програму для підлітків.

Тут було місце для відпочинку, молитви, активних ігор, цікавих дискусій та роботи в групках. Діти мали нагоду побувати на екскурсіях: на радіо, у підземеллі Гарнізонного храму та відпустовому місці Страдч.

Також взяли активну участь в кулінарних майстер-класах під проводом вихованця Дитячої кулінарної школи “КАЗАНОК” Романа Туза.

Кожен день табору мав свою тему: Милосердя, Іскра, Служіння, Істина-Ісус, Я – особистість.

Впродовж табору діти вчились бути Милосердними, шукали джерело Іскри любові та натхнення одні в одних, вчились Служіння іншим та Богові, пізнавали справжню Істину, якою є сам Христос та відкривали в собі своє Я.

Кожен день у таборі, наповнений катехизаціями, іграми, поїздками, екскурсіями, відкривав одну загальну тему – МІСІЯ християнина у житті.

Щиро вдячні брату-семінаристу Віталію Лозинському за чудові катехизації та обговорення тем дня. Дякуємо нашим волонтерам за організацію та провадження програми – без ваших рук цього б не було!