25 квітня 2018 року в рамках проекту “Свій до Свого”, 3 учні 9-го класу Львівської школи-інтернат №2 провели квест по Львову для волонтерів “Руки Допомоги”.

Проект «Свій до Свого» почав діяти із жовтня 2017 року у ЛШІ №2 для учнів 9 класу. Мета — подолати бар’єр дорослий—дитина, а також забeзпeчити рівність між усіма.

Як результат— створення літнього табору. Щосереди наші зустрічі відбувалися у формі знайомства. Зокрема,  ми спілкувалися за горнятком чаю і цукерками; грали різні ігри; мали час для духовних роздумів.

Спочатку 2018 року, пізнавши одне одного ближче, ми розпочали сумлінну підготовку до літнього табору. У нас відбувалися: тренінг з лідерства і командності; реалізація напрацювань з волонтером: хлопці проводили ігри і спортивне тренування; проходження і створення квесту містом.

Разом ми опановували особисті страхи, додали межу комфорту, експериментували і ризикували. Спільною працею дійшли до вершини —  квест для волонтерів. На початку проекту, хлопці були закриті, сором’язливі, мовчазні і тихі. Сьогодні, перед нами— щирі і відкриті та ініціативні.

Перший етап пройдено успішно. Натхненні, ми прямуємо до наступної вершини.