3 березня 2016 року на кухні “Казанок” діти з Навчально-реабілітаційного центру “Мрія”, разом із волонтером “Центру Опіки Сиріт” Юлею Ільчишин, приготували картопляний пиріг.
Хлопці та дівчата самостійно почистили картоплю, гриби та інші овочі, а потім усе це власноруч запекли. Щиро дякуємо усім, хто долучається до проведення даного гуртка! Особлива подяка п. Олені Рим за допомогу в облаштуванні даного куточка для гуртка.
Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ {gallery=COS/2016/3-04/}