21 листопада 2017 року відбулося завершення навчального курсу “ІТ-школяр”, який організовав Благодійним  фонд “Відкриті очі” ІТ-компанії SoftServe. Місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ допомогла знайти учнів шкіл-інтернатів, які цікавляться ІТ-cферою. Тож у проекті взяли участь хлопці з Навчально-реабілітаційного центру “Мрія”, Винниківської санаторної школи-інтернат, Львівської загальноосвітної школи-інтернат №2 та Дитячого будинку сімейного типу, що на Тракті. Навчальний курс розпочався в квітні і тривав до листопада з перервою на літо.

Мета проекту – допомога дітям у виборі майбутньої професії та в освоєнні основ програмування з подальшим вивченням у майбутньому. 

Цього тижня майбутні ІТ-шники мали нагоду представити свої роботи – сайти, які вони зверстали, використовуючи знання, котрі отримали під час навчання. На завершення курсу викладачі зробили приємні подарунки у вигляді сертифікатів про навчання у “ІТ-школяр” та про можливість безкоштовно вивчати англійську мову, рюкзаки, блокноти та багато цікавих і необхідних речей. Після усіх моментів переживання діти і вчителі ділилися своїми враженнями за грою в боулінг.

Хочемо звернути увагу на те, що цей курс був першим у Львові і дуже успішним. Дітвора здружилась між собою, хлопці допомагали один одному у вирішенні різних питань, з якими вони стикалися у процесі роботи. Кожен відкрив для себе щось нове та цікаве у сфері “ІТ” і з впевненістю може сказати, що це його!

Щиро вдячні усім, хто долучився до організації даного проекту.

Джерело: Центр Опіки Сиріт