Впродовж двох днів, 9 та 10 січня  2019 року, в рамках чергового етапу “Різдвяної школи” Центр Опіки Сиріт провів дні з дітьми-сиротами, дітьми позбавлених батьківського піклування та з дітьми із багатодітних та малозабезпечених сімей з Тернопільської області. До Львова завітали вихованці Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів та Новосільського ОСНВК, якими опікується благодійний фонд “Майбутнє сиріт”.

У перший день учасники святкової школи відвідали музеї народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицього, де мали пізнавальну екскурсію. Опісля Божественної Літургії в Церкві святого Йосафата, усі мали нагоду переглянути святкову Різдвяну програму у виконанні братів-семінаристів Львівської Духовної Семінарії Святого та представників молодіжних спільнот.

На завершення першого дня діти власноруч виготовили привітальні листівки, які згодом подарували своїм друзям.

Другий день відпочинку у Львові розпочався із спільної Божественної Літургії в каплиці монастиря святого Альфонса отців редемптористів. Учасники “Різдвяної школи” приступили до Тайни Сповіді та Святого Причастя. Далі усі помандрували на “Чудо поїзді” по Львову, де відкрили для себе красу і архітектуру міста. Опісля гості з Тернопільщини  відвідали підземелля Гарнізонного храму. Мандрівка завершилась смачним майстер-класом по виготовленні піци у Pizza Celentano Ristorante.

Щиро дякуємо  нашим гостям за відкриті серця та бажання пізнавати нове. Дякуємо усім спонсорам, а особливо благодійному фонду “Майбутнє сиріт”,  які фінансово підтримали дану поїздку.