2 червня 2018 року місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ разом з відділом “Служба у справах дітей” ЛМР здійснила незабутню поїздку для дітвори «Україна фантастична» з нагоди міжнародного Дня захисту дитини.

Участь у заході взяли 40 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах – вихованці Ліцею “Просвіта” ЛМР (Школа-інтернат №2).

В 6:00, опісля спільної молитви, яку очолив о. Тарас Мисяковський, капелан ЦОС, автобус рушив в напрямку Луцьку, який зустрів усіх теплим сонечком. Ранішня прогулянка містом познайомила дітвору з Римсько-Католицькою Кафедральною парафією святих апостолів Петра і Павла, де о. Тарас розповів про особливості Літургій цієїЦеркви.

Опісля усі дружньо завітали в Музей Волинської Ікони, який репрезентує самобутню регіональну волинську школу іконопису XVI – XVIIIст. У збірці музею – ікони, предмети церковної декоративної  різьби, металопластики та скульптура. Діти мали можливість переглянути велику кількість пам’яток іконопису, які представляють різноманітність стилів і творчих манер професійних і народних майстрів.

Наступним відкриттям став Замок Любарта. Щиро вдячні усім за теплий прийом в місті Луцьк та за смачний сніданок у ресторані “Біля Замку”.

Наступним нашим пунктом був Тунель кохання (с. Клевань) — це ботанічний феномен, «живий» зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев та кущів. Там дітвора відпочила та допомагала вихователям готувати обід на свіжому повітрі, до якого долучилися учасники кулінарного гуртка “Казанок”.

Це був дуже насичений день, який відкрив мальовничі куточки України. Часто ми “рвемося” дивитися на красу за кордон, а забуваємо, що наша Україна наповнена неперевершеними місцями, про які має знати кожен маленький і великий українець.

Медіа-Центр ЦОС