21 липня 2018 року Благодійний Фонд «Там, де живе надія» організував дитячий футбольний турнір «Lviv Futsal Open Cup 2018». Ціль турніру: об’єднати різноманітні соціальні шари населення, та навчити дітей різного статусу рости та жити в мирі разом. Також цей турнір як альтернатива «дворовому проведенню вільного часу» та пропаганда здорового способу життя.

Участь в даному турнірі взяла футбольна команда “КОПА”, якою опікується місія “Центр Опіки Сиріт”. Але не тільки участю наші футболісти можуть похвалитися, але й перемогою на турнірі та двома нагородами. Кращим воротарем є Дяків Остап, а кращим гравцем – Данилович Олег. Матчі були різні за складністю, але наші хлопці були справжньою командою і пройшли цей турнір без жодної поразки. Для них це маленька перевірка перед великою боротьбою у Польщі.

Щиро раді за наших хлопців і з нетерпінням чекаємо матчів за їхньої участі на VI WORLD CUP OF CHILDREN FROM CARE HOMES, який відбудеться за тиждень, 28-29 липня.

На поле стадіону Легія, що у Варшаві, Польща, вийде 30 футбольних команд, які представлятимуть різні країни світу і в тому числі буде команда “КОПА”, яка достойно покаже силу і міць України. Маємо надію, що саме наша ФК “КОПА” привезе омріяний трофей. Тримаємо за них кулачки!