10 березня футбольна команда “Копа” стала переможцем відкритого чемпіонату м. Львова з футзалу “Дитяча футзальна ліга”, сезон 2018/2019 р.р.

У грудні 2018 року розпочалася дитяча футзальна ліга, у якій беруть участь юнаки 2005 та 2006 року народження. Змагаються у цій лізі 11 футбольних команд, в тому числі і Фк “Копа”, якою опікується спортивний відділ місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ. Юні футболісти впевнено рухалися до перемоги. За результатами матчів КІВС “Енергія”, ФК “Копа” та ФСК “Янів” набрали по 24 очки. Однак, завдяки очним зустрічам першою в турнірній таблиці опинилася КІВС-“Енергія”, а другою – Фк “Копа”. У протистоянні з лідерами ФСК “Янів” показав найгірший результат, відповідно став бронзовим призером чемпіонату. У фінальному матчі ФК “Копа”   КІВС “Енергія”, наша команда здобула перемогу з рахунком 2:0. 

Щиро вітаємо команду з перемогою! Також вітаємо двох гравців Фк “Копа” – Артура Бочуляка, із званням кращий бомбардир та Івана Бекерського, із званням кращий захисник.

Пригадаємо, що юнаки 17 років і старше, приймають участь у Третій футзальній лізі. На даний час хлопці грають матчі другого кола. Їм залишилось зіграти ще три матчі, які визначать місце Фк “Копа” у турнірній таблиці.

Також хлопці ведуть активну підготовку до участі в VII Світовому Кубку з міні-футболу у Варшаві. Цьогоріч він пройде 13-14 липня на стадіоні Легія. У 2018 році  ФК “Копа ” стала чемпіонами. Цьогоріч перед ними стоїть не легке завдання – захистити своє чемпіонство.