Сьогодні, 19 грудня, в Домі Милосердя Святого Миколая з нагоди храмового празника була відслужена Архиєрейська Божественна літургія, яку очолив Преосвященний владика Володимир (Груца), єпископ-помічник Львівської архиєпархії у співслужінні голови Центру Опіки Сиріт о. Романа Прокопця, голови Центру Військового Капеланства та настоятеля Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла о. Тараса Михальчука, голови Центру Студентського Капеланства о. Юрія Остап’юка, капеланів о. Юрія Фединишина та о. Тараса Мисяковського. У своєму пастирському слові Преосвященніший владика Володимир наголосив:

“Сьогодні дякуємо Святому Миколаю  за наш “Дім Милосердя”.  Дякуємо за його опіку над цим домом і над нами. За те, що посилаю нам  добрих людей, бо не  всі вірили, що цей дім тут буде. Пам’ятаємо скільки були різних пліток й інтриг, але Святий Миколай виявився мудрішим від всіх”.

По завершенні Літургії о. Роман Прокопець подякував владиці Володимиру за постійну молитву і підтримку Центру Опіки Сиріт, а також на пам’ятну згадку подарував ікону Святого Миколая Чудотворця.