3 червня 2018 року капелани місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ запрошують на освячення робіт учнів іконописної школи “Капеланчики”, яке відбудеться о 13:00 (після Божественної Літургії) в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

З жовтня 2017 року по травень 2018 року щосереди в живописній та іконописній майстерні, яка розташована у приміщенні Ліцею “Просвіта” (школа-інтернат №2) відбувалися заняття іконопису. Школа організована місією “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ для дітей із шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів м. Львова та дітей парафіян Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.

Незмінним вчителем і наставником є іконописець Андрій Майовець – випускник іконописної школи Українського Католицького Університету “Радруж”.

Впродовж навчального року дітвора вимальовували лики святих. На їхні роботи ви зможете подивитися у храмі та разом з малечею розділити радість завершення творчого семестру.

Іконописна школа розпочне новий семестр у вересні 2018 року. Кожен з Вас матиме гарну нагоду стати учнем та відкрити у собі талант іконописання.

Медіа-Центр ЦОС