29 червня 2017 року голова місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ о. Роман Прокопець благословив дітей-випускників дитячого будинку № 1, що на вул. Таджицькій. 

Діти своїм виступом щиро подякували усім вихователям та персоналу закладу за роки, які вони прожили тут. З вересня на них чекає школа…

Пригадаємо, що капелани та волонтери Центру Опіки Сиріт щочетверга та щонеділі відвідують дітей цієї установи, спільно моляться, бавляться в різноманітні ігри, читають, ходять на прогулянки і т. д. Волонтери організовують для малечі цікаві виїзди та розваги, особливо в літній період.

Джерело: Центр Опіки Сиріт