Завтра, 1 вересня 2015 року, капелани Центру Опіки Сиріт відвідають школи-інтернати Львова та благословлять  дітей на щасливий навчальний рік. Священики ласкаво запрошують  приєднатись до цих заходів і волонтерів.

 Розклад перших дзвоників:

9:30 – школа-інтернат №2. Молебень у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, опісля дзвоник на подвір’ї школи;

10:00 – Винниківська школа-інтернат;

10:30 – Спецшкола-інтернат III ступенів “Довіра”;

11:00 – Брюховицька школа-інтернат;

12:00 – НРЦ “Мрія”;

 

Джерело: Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ