Завтра, 1 вересня 2015 року, капелани Центру Опіки Сиріт відвідають школи-інтернати Львова та благословлять дітей на щасливий навчальний рік. Священики ласкаво запрошують приєднатись до цих заходів і волонтерів.
Розклад перших дзвоників:
9:30 – школа-інтернат №2. Молебень у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, опісля дзвоник на подвір’ї школи;
10:00 – Винниківська школа-інтернат;
10:30 – Спецшкола-інтернат I–II ступенів “Довіра”;
11:00 – Брюховицька школа-інтернат;
12:00 – НРЦ “Мрія”;
Джерело: Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ