26 травня 2017 року пролунали останні дзвоники у навчальних закладах м. Львова. Капелани місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ розділили разом з дітьми цю радісну подію, поблагословивши їх та побажавши випускникам щасливої мандрівки дорослим життям.

У школі-інтернат №2 о. Тарас Мисяковський, капелан місії, благословив дітей та окропив свяченою водою, а до учнів НРЦ “Довіра” в гості завітав о. Назар Мисяковський. Свято останнього дзвонника в НРЦ “Мрія” розпочалось по-особливому, а саме: з освячення ікон в каплиці бл. Соломії.

Джерело: Центр Опіки Сиріт