1 вересня 2016 року капелани Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ благословили вихованців львівських шкіл-інтернатів на навчальний рік.

Капелани дітей-сиріт о. Роман Прокопець та о. Тарас Мисяковський завітали на урочисте відкриття навчального року у Винниківську санаторну школу-інтернат, Навчально-реабілітаційний центр св. Миколая, Навчально-реабілітаційний центр “Мрія” та Школу-інтернат №2. Душпастирі благословили дітей свяченою водою та побажали усім успішного навчального року.

Джерело: Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ