6 березня 2018 року на двох кухнях кулінарного гуртка “Казанок” продовжуються експерименти. Щовівторка все кипить і готується у Львівській школі-інтернат №2 та у Навчально-реабілітаційному центрі “Мрія”.
У НРЦ “Мрію” завітала наша незмінна господиня Таня, яка сьогодні навчала Лесю і Роксолану, учениць 10 класу, готувати шпинатно-сирний киш. Вона ретельно розказала увесь процес приготування та поділилась секретами приготування . Таня щоразу навчає учасників “КАЗАНКА” як правильно сервірувати стіл, щоб споживати їжу було не тільки смачно, але й приємно.

Таня, волонтер ЦОС: “Створений “Казанок” є одним з перших кроків до самостійного життя. За цей час моїх відвідин дітвора, яка приходить, змінилась. Вони стали відкритішими, самостійними, життєрадісними. Під час останніх наших зустрічей дівчата стали жвавішими. Я бачу, що їм це подобається, – сам процес приготування, кожну страву вони почали фотографувати. Згодом навіть і пригощати своїх друзів і вихователів. В цей момент і я ніби повертаюся в своє дитинство.
Вихованці ЛШІ №2 пройшли маленький іспит-перевірку від волонтера ЦОС, Іри, координатора кулінарного гуртка в цьому закладі.
Перед дітворою була поставлена задача самостійно за півтори години приготувати дві страви: салат “Цезар” та пасту, які потім продегустував директор закладу Андрій Євгенович. Учасники гуртка були спочатку здивовані, але опанувавши себе, самостійно поділилися на дві команди і розпочали приготування страв. Загалом дітям сподобалось, вони відчули себе повноцінними кухарями, мали самостійно приймати рішення, оцінювати ступінь готовності та смаку страв, контролювати весь процес від нуля до подачі на стіл.

Іра, волонтер ЦОС, координатор кулінарного гуртка в ЛШІ №2: “Помітні позитивні зміни. Якщо спочатку діти приходили просто з цікавості, подивитись на кухарів та покуштувати всякі незвичні страви, то зараз стає помітним розвиток їх ініціативності. Деколи пропонують свої варіанти проведення заняття, наприклад в форматі “Майстер-шефа”. Загалом, якщо діти і не оберуть професію кухаря в майбутньому, маю надію, в них з’явиться впевненість в тому, що готувати смачні страви – це корисно для здоров’я, цікаво і під силу кожному”.