13 березня 2018 року до кулінарного гуртка “Казанок” завітав директор Львівської школи-інтернату №2
Андрій Євгенович Закалюк зізнався, готує не надто часто, але з радістю поділиться рецептом та приготування салату “Шуба”.

Під пильним наглядом директора учні з радістю виконували усі вказівки. Майстер-клас пройшов в родинній та теплій атмосфері. Попри салат діти самостійно запекли картоплю по-селянськи з курячими гомілками. Вечеря вийшла дуже запашною і смачною.

Як завжди, у вівторок, “Казанок” вирує ще на одній кухні, а саме у навчально-реабілітаційному центрі “Мрія”. Незмінна наша чарівниця кулінарії, Таня, познайомила учасників з натуральними барвниками. Стравою дня були червоні млинці з сиром. Родзинкою смакоти було те, що млинці стали червоними від натурального соку буряка.
