20 листопада 2018 року на кухню дитячої кулінарної школи “КАЗАНОК” завітали цікаві гості, які поділилися досвідом і навичками у приготуванні смачних страв, а саме Сергій, курсант Національної академії сухопутних військ та наш друг – Іоанн Янчишин, директор ​фестивалю HoReCaSHOW Lviv 2018.

Вдалося спроектувати дві робочі зони: Сергій поділився рецептом “Секретного” (така його назва) салату, а поява Іоанна, взагалі, стала вражаючою несподіванкою для Романа і Марії, учасників кулінарної школи “КАЗАНОК”. Сергій проявив себе як прекрасний організатор, адже в його команді були наймолодші. Івану вдалось за короткий час навчити приготуванню трьох страв: два види пасти і різотто; поділитися цікавинками кулінарії, особливостями продуктів.

Пригадаємо, що наша кулінарна школа була учасником фестивалю HoReCaSHOW Lviv 2018, на якому учасники “КАЗАНКА” представили зимові закрутки, які можна було придбати і тим самим підтримати малечу.

А також за сприяння Іоанна Янчишина наші дітлахи взяли участь у кулінарних майстер-класах з провідними шеф-кухарями, кондитерами і піцейолами. На цьому заході дітвора почерпнула багато знань, відкрила для себе різноманітні новинки.