22 травня – незабутній випускний “Казанка”. Впродовж цього навчального року на кулінарний гурток до вихованців НРЦ “Мрія” та Львівської школи-інтернат №2 (Ліцей “Просвіта” Львівської міської ради) проходили різні шеф-кухарі, кондитери, волонтери, які з радістю ділилися своїми кулінарними секретами та рецептами смачних страв.

На честь завершення курсу вдруге видадуть книгу рецептів “Кулінарний Порадник”, у якому зібрані найцікавіші рецепти, які діти готували на майстер-класах.

Попри  підготовку до випускного діти продовжують пізнавати тонкощі кулінарії. У вівторок, 8 травня 2018 року, для кращих учасників “Казанка” були організовані майстер-класи у цікавих закладах Львова, а саме : вихованці НРЦ “Мрія” завітали у New York Street Pizza (Торговий центр Шувар), де вони мали нагоду самостіійно приготувати піцу та дізнатися багато цікавих фактів про цю страву. А вихованці ліцею відвідали реставрацію “Бачевських”, у якій вони вчились готувати різні коктейлі та каву.

Вівторок продовжився у НРЦ “Мрія” навчанням від архітекторів Марії Гром та Марка Савицького, на якому дітворі показували як готувати “Рис смачний” та кошички.

А 10 травня 2018 року на кухню “КАЗАНКА” у ліцей “Просвіта” завітав Ростислав Тимків, начальник відділу «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Пан Ростислав разом з дітворою готував суші-роли, показував технологію приготування рису та закручувати роли.

Усі страви як завше вийшли смачними, бо їх готували з любов’ю.

Хто хоче долучитися до нашого кулінарного гуртка, підтримати виготовлення кулінарної книжки для дітей, звертайтеся за номером (097) 295 36 06 – о. Роман Прокопець.

Медіа-Центр ЦОС