6 грудня 2018 року пікантні аромати розгулялися на двох кухнях Дитячої кулінарної школи “КАЗАНОК”.

У НРЦ “Мрія” на майстер-клас завітали добрі друзі гуртка Марія Гром та Марко Савицький, засновники Львівської майстерні іграшок “Зробив Тато“. Разом з хлопцями вони готували яблучну Шарлотку.

“Уже вдруге ми з Марічкою з радістю відгукнулись на запрошення Центру Опіки Сиріт провести спільне з дітьми приготування страв у Дитячій кулінарній школі Казанок. Цього разу була «простенька» Шарлотка, яку ми готували разом з прекрасними хлопаками. Ну, як ми? Діти готували під патронуванням Марічки. Чистили яблука, збивали яйця, місили легоньке тісто… а я так, з боку стояв, ножі подавав, бритванку витирав, позував до фото, коротше робив вигляд, що допомагаю і ми всі смакували смачнющим пляцком, сміялись з веселих шкільних історій і тішились, що добро буває кулінарним” – Марко Савицький.

На кухні Ліцею “Просвіта” продовжилося навчання з приготування м’яса.  Іван Янчишин, директор фестивалю HoReCa Show Lviv, у четвер показав учасникам кулінарної школи, як правильно розділити птицю, щоб не пошкодити м’ясо.

Кожен мав своє завдання, хтось варив бульйон, хтось придумував маринади, кожен пробував запікати курятину. Опісля всі смакували приготовленим. Учасниками “КАЗАНКА” є учні Винниківської санаторної школи-інтернат, Ліцею “Просвіта”, Львівської санаторної школи-інтернат №1 ім. Богдана-Ігора Антонича та випускник НРЦ “Мрія”.