Центр Опіки Сиріт Курії Львівської УГКЦ запрошуємо представників ЗМІ на прес-конференцію:

Чи буде у Львові Дім Милосердя Святого Миколая?
12 лютого, о 12.00 год. Центр Опіки Сиріт Львівської архиєпархії УГКЦ запрошує представників ЗМІ на прес-конференцію за адресою: м. Львів, вул. Короленка, 7

1). Представлення Концепції діяльності Дому Милосердя святого Миколая;
2). Лист-звернення до депутатського корпусу Львівської обласної ради;
3). Участь в аукціоні, збір коштів, підтримка українців з усього світу!

Учасники:
о. Роман Прокопець – голова Центру Опіки Сиріт Львівської архиєпархії УГКЦ;
о. Юрій Остап’юк – голова Центру Студентського Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ;

Нагадаємо, що днями архієпископ та митрополит Львівський Української Греко-Католицької Церкви владика Ігор (Возняк) поблагословив та затвердив концепцію діяльності Дому Милосердя Святого Миколая Центру Опіки Сиріт, який мав би знаходиться у місті Львові на вулиці Короленка, 7.
Відомо, що у будинку на вулиці Короленка, 7 у 40-х роках ХХ століття діяв Інститут Народної Творчості, керівником якого був греко-католицький священик о. Северин Сапрун, призначений праведним митрополитом Андреєм Шептицьким. Згодом, майже 60 років у будинку на вулиці Короленка, 7 знаходилась школа-інтернат №2. Із 2011 року Центр Опіки Сиріт тісно співпрацював із школою-інтернатом, було реалізовано багато спільних проектів. Кілька років тому школу-інтернат закрили. Львівська обласна рада виставила на продаж через аукціон будинок із земельною ділянкою та стадіоном. Орієнтовна вартість будівлі 30 млн. грн.
Центр Опіки Сиріт не втрачає надії, що Дім Милосердя на Короленка, 7 буде, тому продовжує звертатись до небайдужих цілого світу за підтримкою.

Контактні особи: о. Роман Прокопець, 097 2953 606,
о. Юрій Остап’юк, 0986230366,
Секретаріат Центру, 096 7497 980,
Медіа відділ Центру, 0977086925.