15 жовтня 2017 року волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ разом з вихованцями львівської школи-інтернат №2 побували у Храмі Святого Архистратига Михаїла.

Відвідини розпочались з Божественної Літургії, опісля отець-диякон Єфрем розповів історію святині, адже будівля бере свій початок ще з 17 століття. Діти дізналися про турецьку та шведську облоги, про закриття монастиря за радянської влади та повернення  в 1990 р.  храму до УГКЦ, що був переданий  отцям-студитам. Малеча мала нагоду з хорів оглянути розписи, а також почути про Архистратига Михаїла, небесного патрона храму. Отець Єфрем пояснив небесну ієрархію дев’яти ангельських чинів,  і до яких завдань вони покликані, і як допомагають людям. Також отець-диякон навчив діточок молитись до ангелів, просити їх охорони і допомоги в різних ситуаціях. А на завершення дітвора мала нагоду почастуватись теплим чаєм і смаколиками.

Цей візит відбувся в рамках проекту “Не залишай мене!”

Даний проект – ініціатива місії «Центр Опіки Сиріт» ЛА УГКЦ, мета якого соціалізувати дітей, які опинились у важких життєвих обставинах, ознайомити їх з історією та архітектурою міста, корисно провести час в оточенні турботливих парафіян, краще адаптувати до самостійного життя у суспільстві.

Запрошуємо парафії зробити спільні кроки:

  1. Разом помолитись Божественну Літургію,
  2. Розповісти цікаві факти про храм,
  3. За теплим чаєм тепло поспілкуватись.

Джерело: Центр Опіки Сиріт