9 серпня 2018 року футбольна команда “КОПА”, якою опікується спортивний відділ місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ презентувала кубок переможця та ділилися своїми емоціями з тими, які підтримували поїздку.

У четвер юні футболісти зустрілися з міським головою Львова, Андрієм Садовим. Мер подякував хлопцям та їхнім наставникам за спортивні здобутки та зазначив, що місто допоможе футбольній команді з місцем для тренування, а також зі спортивним інвентарем. Окрім того, кожному учаснику команди місто надасть по 500 грн. на купівлю книжок на Форумі видавців.

Опісля відбулася зустріч у Віденській кав’ярні  футбольної команди “КОПА” з усіма спонсорами та меценатами, які допомогли здійснити мрію хлопців та взяти участь VI Світовому Кубку “Hope for Mundial”. Усі присутні мали нагоду поспілкуватися з юними зірками, переглянути фото та відео з чемпіонату. А хлопці у свою чергу подякувати усім присутнім.

Щиро вдячні за допомогу у підготовці Львівські Ярмарки за покупку спортивного інвентаря для тренувань хлопцям. Дякуємо директору Розважальний Комплекс МЕДИК за можливість тренуватися на футбольному полі, Julia SapatsinskaУкраїнський католицький університет UCuniversityЛьвівський університет імені Івана ФранкаКультурне містоЕкуменічний Соціальний Тиждень за організацію Благодійний Віденський Бал, на якому були зібрані кошти, які покривають дорогу у Варшаву. Дякуємо Перша приватна броварня та K-SectoRза пошиття костюмів для команди та групи підтримки. Щиро вдячні ТЦ “Роксолана” та SoftServe за фінансову підтримку. Щиро вдячні усім добродіям за допомогу та відкриті серця!!!

Медіа-Центр ЦОС