15 березня 2018 року до місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ завітав о. Богдан Лопишко разом з молодіжною спільнотою с. Путятичі. Хлопці і дівчата виявила бажання допомагати дітям-сиротам, дітям СЖО своєї місцевості, тому приїхали з візитом до місії перейняти досвід і практичні навички у праці з дітьми.

Молодь спробувала не тільки бути з дітьми, а приносити малечі користь і нові знання. Отець Тарас Мисяковський, капелан місії, разом з хлопцями молодіжної спільноти відвідав навчально-реабілітаційний центр “Довіра” та Львівську школу-інтернат №2. В двох закладах їм провели екскурсію, розказали про специфіку кожного із них та спільно помолилися з дітьми в каплицях шкіл.

Дівчата, в той же час, разом з вихованцями навчально-реабілітаційного центру “Мрія” проводили смачний майстер-клас на кулінарному гуртку “Казанок”. Вони готували овочеве рагу та салат “Козацька сила”. Молодь навчала дітей красиво сервірувати стіл, виготовляла цікаві фігури з серветок та гарно декорували столи. Опісля всі спільно помолилися Хресну дорогу в каплиці блаженної Соломії, княгині Галицької, що знаходиться в даному закладі та дегустували приготовлені страви.

Щиро вдячні молоді за їхній приїзд та за ту радість, яку вони подарували дітворі. Бажаємо впевненості у своїх силах і наснаги до праці з дітьми, які потребують любові і опіки.

Центр опіки сиріт