Засновники HoReCaShow (фестиваль готельно-ресторанного бізнесу), котрий триватиме з 7-го по 9-те листопада у Львові поставили собі ціль – здійснити мрії дітей з інтернатів та будинків сімейного типу. Тож вони запросили вихованців Дитячої кулінарної школи «КАЗАНОК» при «Центрі Опіки Сиріт» УГКЦ для участі у Шоу. 

 

На другий день дійства 8-ро дітей з «КАЗАНКА», віком від 13-ти до 17-ти років, матимуть можливість попрацювати «на рівні» з відомими Шефами України та проявити свою майстерність. Вони готуватимуть різноманітні страви та закуски, які учасники та гості HoReCaShow Lviv матимуть нагоду не лише скуштувати, а й підтримати та оцінити таланти юних кухарів. Модеруватиме дійство ведучий «Сніданок з 1+1» Руслан Сенічкін.

Телеканал «1+1» теж вирішив підтримати цих діток і зробив їх паралельно учасниками телепроекту «Здійсни Мрію» – посприяв втіленню їхніх мрій та задумів на HoReCaShow Lviv.

Також на цьому Шоу можна буде придбати Соціальний лот від Дитячої кулінарної школи «КАЗАНОК» та закрутки, які робили ці діти під наглядом фахівців. Стартова ціна баночки – від 25 грн. Можна буде залишити і на пару гривень більше (при бажанні). Ці кошти витратять на розвиток «КАЗАНКА» (діти матимуть можливість придбати собі необхідні речі та продукти).

HoReCaSHOW Lviv – фестиваль, який відбувається щоосені у Львові вже третій рік поспіль. Туризм та індустрія гостинності є одними з основних галузей економіки західної України, а HoReCa –  це десятки тисяч робочих місць. HoReCaSHOW Lviv стало унікальним майданчиком, де фахівці ринку HoReCa мають можливість прокачати свій бізнес, набратись нових ідей, емоцій та вражень.

Медіа-Центр ЦОС