У п’ятницю, 4 грудня 2015 року, з нагоди празника Введення в храм Пресвятої Богородиці, в каплиці дитячого будинку № 1 (Львів, вул. Таджицька, 21) відбудеться освячення запрестольної ікони.

Запрошуємо всіх долучитись до спільної святкової молитви!
Джерело: Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ