На четвертій зустрічі табору “ПриСтань“ була кіношкола. 9 липня робота в групах була насичена. Дітям розповідали основи операторської роботи – як саме та з якого ракурсу потрібно знімати, щоб отримати гарний ефект. Дітям запропонували подумати над сюжетом їхнього ролику та допомогли намалювати розкадровку, тобто маленький міні-комікс про події, які будуть зніматися на відео. Кожна група розділила між собою ролі, подумала над костюмами та місцем, де буде відзнятий сюжет.

Департамент інформації Центру опіки сиріт.