У неділю, 29 грудня, Архиєпископ і Митрополит Львівський Кир Ігор (Возьняк) здійснив освячення каплиці Святого Миколая в Домі Милосердя (вул. Короленка, 7). Під час проповіді Митрополит Ігор подякував усім, хто долучився до того, щоб Дім Милосердя діяв: “Сьогодні тут освячено приміщення під каплицю і будуть лунати моління до Господа. На голос священика сам Господь сходить з неба, щоб бути поруч своїх дітей у Святому Причасті. У домі Божому Домі легше виявити всі свої бажання перед Творцем. Господь знає усі наші потреби, однак, Він бажає, щоб Його діти розмовляли з ним та повідомляли про свої потреби. Ця каплиця найважливіше приміщення у цьому домі, бо тут перебуватиме Ісус Христос під скромними видами хліба і вина. Тут священик у іменні Господньому прощатиме людям гріхи. Тобто, Господь очищатиме душі, чинитиме їх святими. Хай Пресвята Богородиця опікується усіма вами”.

На завершення Божественної Літургії голова Центру Опіки Сиріт о. Роман Прокопець також зазначив, що Дім Милосердя буде відповіддю на потреби усіх, хто сюди звернеться з проханням про допомогу. На даний час у будівлі ще ведуться ремонтні роботи, але попри те, є приміщення, в яких можна займатися з дітьми. Уже з 2 січня стартує Різдвяна школа для дітей, які на час Різдвяних свят залишаються в закладах та будинках сімейного типу.
Від сьогодні капелани місії “Центр Опіки Сиріт” запрошують усіх щонеділі та у свята на Божественну Літургію, яка правитиметься о 10:00 год. у новоосвяченій каплиці.